Baciki Bliższe

Baciki Bliższe

Lokalnie24.info

PORTAL INFORMACYJNY

46 Rajd Festiwalowy w domEXPO Opole!

Opole Nowe2015-06-01 11:42:15

46 Rajd Festiwalowy w domEXPO Opole!

46 edycja rajdu festiwalowego odbędzie się podczas trwania 52 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w dniach 13 - 14 czerwca. Jest to doskonała okazja by poznać Opole z nieco innej, motoryzacyjnej strony

Impreza rozpocznie się od oficjalnego startu z opolskiego rynku, gdzie swoje auta wystawi na morderczą próbę około 100 załóg z całej Polski! Głównym starterem został Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, który wypuści na trasę zawodników żądnych ekstremalnych przeżyć i głodnych wygranej. Zapewnią oni wszystkim gościom niezapomniane emocje.

 

Trasa prowadzi po drogach publicznych powiatu opolskiego, gdzie odcinki specjalne to Prolog na Wałach Kanału Ulgi w Opolu oraz cztery niedzielne próby w Dobrzeniu Wielkim, Szydłowie i Polskiej Nowej Wsi.

 

domEXPO Opole z dumą chce poinformować, że zostało oficjalnym partnerem rajdu. 14 czerwca zorganizujemy w ramach współpracy strefę serwisową – specjalną powierzchnię przeznaczoną na naprawę wszelkich usterek technicznych. To również niepowtarzalna okazja dla wszystkich miłośników motoryzacji do obejrzenia aut z bliska i osobiste poznanie zawodników.

 

W celu dokonania zapisów zapraszamy na stronę organizatora!

 

Swój udział w rajdzie potwierdziły gwiazdy, w tym m.in.:

Michał Wiśniewski - polski wokalista, autor tekstów, lider grup: Ich Troje, Troje, Red Head oraz projektów Spooko i Renia Pączkowska. Założyciel Polskiego Związku Pokera. Pasjonat lotnictwa i rajdów samochodowych.

Andrzej Dąbrowski - polski piosenkarz, perkusista, kompozytor, dziennikarz, fotografik, a także kierowca rajdowy (wicemistrz Polski w rajdach samochodowych w 1957).

 

Zapraszamy do domEXPO Opole, codziennie od 10:00 do 18:00!

 

46 Rajd Festiwalowy w domEXPO Opole!

DATA: 14.06.2015 r.

MIEJSCE: domEXPO Opole, ul. Kępska 8